new posts members Forum Rules search RSS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » DE PE NET ADUNATE... » Mesaje » Mesaje de dragoste pentru iubita
Mesaje de dragoste pentru iubita
date: Duminică, 22/05/2011, 1:37 AM | message # 1
Am parasit cerul pentru tine
Stii, nu toti ingerii l-au parasit pe Dumnezeu pentru a stapanii lumea, unul dintre ei l-a parasit pentru tine...

Te iubesc si esti frumoasa
Tot ce-i frumos se iubeste, tot ce se iubeste e frumos; Esti atat de frumoasa pentru ca esti atat de iubita si iti promit ca asa vei fi mereu.
Al tau iubit vesnic ...

Prea frumoasa si prea romantica
Esti prea frumoasa ca sa mai merite sa-ti daruiesc bijuterii si esti prea romantica ca sa nu-ti dedic aceasta carte cu poezii de dragoste.

Cel mai romantic cadou
Cel mai romantic cadou pentru cea mai romantica fata. Te ador si-ti multumesc ca ma faci atat de fericit.
Nebun dupa tine ...

Tu i-ai inspirat paradisul lui Dumnezeu
Undeva acolo sus din spatele unei panze Dumnezeu te priveste si deseneaza paradisul. Si mie imi inspiri lucruri atat de frumoase...

Cea mai minunata fata
Ochii tai sunt facuti sa cucereasca, trupul tau e facut trezeasca dorintele, toata fiinta ta e incantatoare si eu sunt cel mai norocos barbat, caci sunt iubit de tine.

Vreau sa te fac fericita
Telul meu in viata este sa te fac sa te simti la fel de fericita pe cat de fericit ma faci si tu !

Locul tau e-n paradis
Locul tau e in paradis dar pana ai sa ajungi acolo o sa am grija sa nu te simti prea rau nici aici pe pamant.

Cadouri pentru iubita
Ochilor tai am sa le daruiesc imaginea trupului meu, buzelor tale am sa le daruiesc sarutari, sanilor tai am sa le daruiesc sarutari si mangaieri, iar funduletul tau o sa primeasca in plus si niste muscaturi, bobocul tau de trandafir o sa primeasca ceva ce o sa-l faca sa-nfloreasca si sa se umple de roua. Iar pentru inimiora ta am dragostea mea si aceasta carte cu poezii de dragoste scrisa numai pentru tine.

Numai dragoste...
Daca ar fi dupa mine inafara de dragoste nu ti-as da voie sa faci nimic altceva, te-as tine goala numai in dormitor si ti-as cere sa te relaxezi intreaga zi si sa te pregatesti pentru noapte...

...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
respect
[ 15 ]

date: Vineri, 27/05/2011, 6:52 PM | message # 2
  • Tu nu stii de mine..Nu stii cine sunt. Dar eu mi-am creat o lume in care ne iubim si tu ma stii, ma vrei, ma ai, iar eu..eu te privesc si nu-mi ajunge..te simt si nu ma satur..te am si te mai vreau.

• Pentru o lume intreaga esti o singura persoana. Dar pentru mine esti o lume intreaga.

• Pot sa se sfarime muntii, pot sa se clatine dealurile dar dragostea mea nu se va muta de la tine! Fiindca te iubesc si ai pret in ochii mei, cit timp va exista soare si luna, cit timp florile nu-si pierd parfumul, cit timp pasarile ciripesc, cit timp respir voi fii al tau, iar tu vei fii aleasa inimii mele!TE IUBESC!

• Puiului meu drag: Ce-ar fi daca intr-o zi nu ti-as mai privi ochii? As innebuni. Si ce-ar fi daca intr-o zi buzele nu mi le-ai mai darui? As ingheta si m-as topi si as muri.Te iubesc

• Daca iubesti frumosul.. nu ma iubi.sunt altii mai frumosi ca mine. Daca iubesti bogatia.. nu ma iubi sunt altii mai bogati ca mine. Daca iubesti iubirea.. iubeste-ma caci ca mine mineni n-o sa te poata iubi vreodata.

• Miri
    respect
    [ 11 ]

Forum » DE PE NET ADUNATE... » Mesaje » Mesaje de dragoste pentru iubita
    • Pagina 1 din 1
    • 1
    Căutare:

Ported to uCoz - WebStory