new posts members Forum Rules search RSS
Pagina 1 din 11
Forum » Diverse » Distractiv » O PoVeAsTe AmUzAnTa
O PoVeAsTe AmUzAnTa
date: Vineri, 26/08/2011, 1:15 AM | message # 1
Am tinut de foarte mult timp aceasta poveste la mine in pc.Sper ca mica mea interventie pe aicea din aceste momente sa fie placuta.Va doresc lectura placuta,si de ce nu astept si reactii;)!!!

VIATZA MIRANDEI

Intr'o casa de la marginea paduri era un bordel de 5 stele si era plin de pitipoance: blonde,bruete,roscate de toate si erau toate dornice la mixat cu cel mai tare dj:Dj Black.Dar acesta nu alese pe niciuna,decat pe una mica cu putina chelie,par pe picioare si peruca la subrat mai avea fata noasta.Si sa mai vorbim de Miranda care era superba si mirosea a transpiration dio...a dus'o la nufarul mai intai,si acesta cand o vazu,il orbi cu aparatul dentar si cu buzele de cal.In intentia de a o face pe Miss S****Fm,imaginea radioului pe aceasta,au trebuit mici retusuri la fatza la picior si la ochiul drept care defapt era stangul.Dar Dj Black a plecat acasa, si la bordel a veit Nea Candel cu izemenele in vine...Sa o mozoleasca si el pe Miranda,dar cu ochisori ca a lui Basesc,cu zambetul de far,si cand a auzit aceasta a busit in ras de ziceai ca gutzuie scroafa.
Si mergand apoi Miranda pe cal dadu peste Cei 3 Muschetari in varinata 2O1O,Cei 3 Boschetari.S'a bagat in seama cu iei si cu sperantza de a o pune de un 69.Cei 3 Boschetari au invitat'o pe buzata de Miranda la pttr adica posta, sa trimita un telegraf si acolo a inceput orgia.Dar din pacate unu era prea mic parea ca Boc cand sarea din troc...si atunci interveni Bombonel Nastase care ii invita pe toti sa'i numere ouale,de cate 7O'1 de ori.!Iar Becali fiind om bun el dona si oile lui sa le numere la fiecare in parte paduchi morti.Avand in vedere ca era oier de profesie avea experientza majora in numaratul paduchilor.
Deodata de pe poteca apare Miranda care venea de la posta obosita,amarata si nesatisfacuta.Aceasta vazand pe unu ca statea rezamat de un copac se duse la el in geunchi sa'l intrebe daca nu vrea sa'i coase pantaloni ,deoarece cracul stang ii spanzura pe opinca.Era pretextul de a intra in vorba cu el,pentru ca Miranda noastra sa nu uitam era ca era ea blonda dar nu si proasta.Si bineinteles ca intelectul ei a ajuns aproape de un stalp incercand sa il ocoleasca , dar tot ce a facut ,era sa dea cu capul si sa cada in "cur"in special si pentru ca era si putin ametita.Ia fost mult mai greu sa se ridice,dar noroc ca a aparut Stropinel,si amabil cum e el i'a oferit ajutorul.A luat'o cu masina di a dus'o pana la scara bordelului unde o asteptau clienti nerabdatori dar el un baiat amabil a platit'o sa stea toata noaptea cu el,dar acesta nu era deajuns si l'a rugat sa o duca in brate pana in camera ei,dar din pacate la intrare Stropinel na fost atent si a pocnit'o cu capu de tocul usi.Atunci si'a facut aparitia Samuraiul Sujinoto,hotarand sa o rapeasca din bratele Stropinelului.Care si acesta a avut aceiasi soarta a scapat'o pe scara si i'a rupt fofoneatza in 5 bucati,una mai mica si celelalte egale.
Din pacate a reusit sa isi rupa si coloana ,mana dreapta (care la un moment dat se aflase la picioarul stang)iar piciorul drept pe undeva pe langa cap.Insa noroc ca a aparut Sandokan calare pe camila,si a dus'o de urgentza la mama Sulfina sa o faca bine.Mama Sulfina i'a facut vraji si a lipit'o inapoi dar nu a reusi sa o rezolve si de amnezia pe care o avea la cap de la lovitura de tocul usi.
Si atunci saracutza se ridica si se urca grabita pe camila,cand Stropinel vrand sa o dea jos,o scapa in cap si cazad Duduia Cotrova de pe camila direct in cap ,afland defapta ca,camila era camiloiii!!!!
In sfarsit aparu Spider'Man si a luat'o pe Duduia oastra si o duse cu el in panzele albe...Si'am incalecat pe'o iapa si v'am spus povestea lata!
Va urma...
Realizata de:MIKI.Lili;David;ADY;Camelia ;DJ Black!
Redactata de:Micutza~Georgiana~Avocata!:P:D biggrin cool
MiCuTzA
respect
[ 2 ]

date: Vineri, 26/08/2011, 1:26 AM | message # 2
Pentru a de intelege povestea de mai sus ...

Eram in urma cu un mai bine de un an pe alt site(style) si acolo ne adunam seara la povesti din ...3 cuvinte...adica fiecare spunea 3 cuvinte ...si de aici iesea o poveste...uneori Geo redacta aceste povesti...de aici ceea ce cititi mai sus.

Alte timpuri ,alte persoane ...unii ne mai auzim si acum....oricum a fost frumos.

...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
respect
[ 15 ]

date: Joi, 27/10/2011, 0:09 AM | message # 3
Bravo,chiar m-a amuzat.. winkout

Miri
respect
[ 11 ]

Forum » Diverse » Distractiv » O PoVeAsTe AmUzAnTa
Pagina 1 din 11
Căutare:

Ported to uCoz - WebStory