new posts members Forum Rules search RSS
Pagina 1 din 11
Forum » Diverse » Viata de zi cu zi » Te -ai simtit singur , chiar daca erai inconjurat de lume ?
Te -ai simtit singur , chiar daca erai inconjurat de lume ?
date: Marţi, 10/05/2011, 8:46 PM | message # 1
Te -ai simtit singur , chiar daca erai inconjurat de lume ?
Da m-am simtit de multe ori si chiar daca stiu ca exista persoane care ma iubesc sau carora le pasa de mine , m-am simtit singur de multe ori " Pot fi inconjurat de o mare de oameni si sa ma simt singur , atunci ma gandesc la tine " :P
Sunrise
respect
[ 1 ]

date: Marţi, 10/05/2011, 9:03 PM | message # 2
Da ,de multe ori chiar daca esti cu multe persoane ...esti ca si singur...Nimeni nu stie prin ce treci ,nimeni nu stie cum gandesti...in fata lor esti poate un neinteles sau chiar nu esti in stare sa iti deschizi sufletul oricui.Mi s-a intamplat de multe ori sa nu pot sa spun ce am pe suflet ...iar daca am facut-o ...acea persoana chiar a meritat!(au existat din pacate ...si exceptii)

...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
respect
[ 15 ]

date: Joi, 26/05/2011, 2:19 AM | message # 3
Cred k asta i se intampla fiecaruia dintre noi:(.
Oricat de multa lume ar fi in jurul tau...tot singur esti!

Miri
respect
[ 11 ]

date: Joi, 08/09/2011, 12:04 PM | message # 4
Quote (Sunrise)
" Pot fi inconjurat de o mare de oameni si sa ma simt singur , atunci ma gandesc la tine "

Chiar daca sunt inconjurata de multe persoane ,azi ma simt singura....poate mai singura ca niciodata...

ElegantFM
respect
[ 15 ]

date: Joi, 08/09/2011, 4:18 PM | message # 5
e un sentiment care-l simtim deseori. sunt atat de rare momentele in care stim ca nu suntem singuri! cand il simtim langa pe noi pe celalalt,chiar daca e la sute de km departare!si,nu profitam mereu de astfel de clipe.le ratam prosteste.
iar cel mai rau e atunci cand ...esti la cativa m distanta..si esti mai singur decat ai trai doar tu intr-un desert...

Dacă femeia este o carte atunci nimeni nu a ajuns la capătul ei!
magdutza
respect
[ 6 ]

date: Joi, 08/09/2011, 4:30 PM | message # 6

ElegantFM
respect
[ 15 ]

date: Luni, 31/10/2011, 4:00 AM | message # 7
de nenumarate ori.
dj_show
respect
[ 1 ]

date: Luni, 31/10/2011, 4:38 PM | message # 8
uneori prefer clipa aceea de singuratate..eu cu mine...chiar daca in jur am lume, ma retrag in sinea mea si ma detasez de toate.
singuratatea e mai cumplita cand esti intre ceilalti si totusi singur.da,am avut si starea asta.

Dacă femeia este o carte atunci nimeni nu a ajuns la capătul ei!
magdutza
respect
[ 6 ]

date: Vineri, 14/09/2012, 10:31 PM | message # 9
Zilnic... de ceva vreme... S

Fluturas_zglobiu
edited by: crismari - Vineri, 14/09/2012, 10:32 PM
crismari
respect
[ 0 ]

Forum » Diverse » Viata de zi cu zi » Te -ai simtit singur , chiar daca erai inconjurat de lume ?
Pagina 1 din 11
Căutare:

Ported to uCoz - WebStory